Skip to content

Skontaktuj się z nami: +48 55 236 46 28

Netfront / Oferta / Księgowość

Biuro rachunkowe

Poznaj korzyści przejścia na outsourcing usługi księgowości

Podejście, którego nie oferują inne biura rachunkowe – z nami odkryjesz nowy wymiar obsługi finansowej. Twój sukces, nasza pasja!

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe wsparcie księgowe, a także na rzecz polskich firm pragnących rozpocząć swoją działalność.

Oferujemy szeroki wachlarz usług od rejestracji firmy, przez prowadzenie usług kadrowo-placowych, skończywszy na profesjonalnej usłudze księgowo-finansowej.

nowe-infopower

Księgowość na najwyższym poziomie

Zlecenie usług księgowych firmie zewnętrznej jest jednym z elementów sukcesu i szybkiego rozwoju Państwa firmy. Rozwiązanie takie posiada szereg zalet, między innymi: obniżenie kosztów, wyższa jakość usług oraz ograniczenie ryzyka. Ponadto zyskują Państwo szereg rzetelnych i obiektywnych informacji niezbędnych do właściwego zarządzania firmą.

Nasze wsparcie dostępne jest na rynku pomorskim (m.in. Gdańsk, Sopot, Gdynia), warmińsko-mazurskim (m.in. Elbląg, Olsztyn), a także w całej Polsce.

O tym jak istotny jest to element w rozwoju każdego przedsiębiorstwa świadczyć mogą nasi obecni Klienci. Fachowa obsługa księgowa, jak również wsparcie przyczynia się do rozwoju ich firm, które w obecnych realiach gospodarczych są prężnie rozwijającymi się podmiotami. Powierzając nam obsługę księgową, nasi Klienci uzyskują następujące korzyści.

Biuro rachunkowe
Skontaktuj się z nami
+48 66 236 46 28
+48 885 558 668

Zaletą naszych usług jest:

Ścisła współpraca

Zaangażowanie i ścisła współpraca z klientami to cecha, która wyróżnia nas spośród naszych konkurentów. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasi pracownicy pozostają w stałym kontakcie z obsługiwanymi firmami.

Odpowiedzialność

W zespole cenimy wsparcie, którego udzielają sobie wzajemnie pracownicy. Dzięki temu ufamy naszym możliwościom i wiedzy, i nie boimy się podjąć odpowiedzialności za naszą pracę. Traktujemy tę odpowiedzialność bardzo poważnie, przywiązując wielką wagę do zapewnienia prawdziwych korzyści naszym kontrahentom.

Doświadczenie

Nasze biuro księgowe stosuje proaktywne podejście do współpracy z klientami co znaczy, że nie ograniczamy się do wprowadzania danych, ale dokładnie weryfikujemy dostarczane do nas dokumenty. Dzięki temu zapewniamy kompletność informacji księgowej i pewność dostosowania sprawozdawczości do nieustannie zmieniających się przepisów.

Optymalne systemy

Pracujemy zgodnie z systemem Hermes oraz LN odpowiedzialnym za utrzymywanie wysokiej klasy standardów ekonomicznych korzystnych dla przedsiębiorców .
Profesjonalne biuro rachunkowe, w którym otrzymasz rzetelną pomoc księgową, a także wsparcie i doradztwo dla Twojego biznesu w nowoczesnym wydaniu.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie:

Reprezentacje przed urzędami i instytucjami
Sporządzanie sprawozdań dla GUS, NBP
Zakładanie firmy nigdy nie było tak proste - NIP, VAT, ZUS
Rozliczanie podatku dochodowego CIT, PIT, VAT
Udostępnienie adresu dla doręczeń i obsługę korespondencji.
Dokonywanie przelewów bankowych w imieniu klientów

Zakres usług finansowo-księgowych

Dedykowane systemy ERP wraz z modułami wspierającymi usługę Kadr i Płac:

LN Księgowość

LN Księgowość

HERMES: Księgowość

HERMES: Księgowość

Grupa NETF 
Innowacyjność
Synergia
Sukces

Profesjonalne wsparcie infrastruktury w firmach i instytucjach
Twoja Infrastruktura w naszych rękach. Ponad 20 lat doświadczenia!

Niezależnie od wielkości Twojego projektu, gwarantujemy innowacyjne rozwiązania, profesjonalne wsparcie i pełne zaangażowanie w każdym etapie współpracy.
Wybierając nasze usługi, inwestujesz w przyszłość swojego biznesu, korzystając z ekspertyzy zespołu, który stawia Twoje potrzeby na pierwszym miejscu.

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Kadry i płace

Usługi informatyczne

Usługi księgowe

Systemy IT, ERP

Kompleksowe wsparcie
Bezpieczeństwo, Efektywność, Optymalizacja

Zapewniamy innowacyjność w obszarze kompleksowej obsługi, dostarczając klientom nowatorskie rozwiązania, które przekształcają ich działalność i otwierają drzwi do nowych możliwości.

Bez tytułu (1080 x 600 px) (1080 x 300 px)(4)